Wiemy, czym zajmie się nowa wiceminister. W MON powstał nowy departament

defence24.pl 1 godzina temu
Decyzją Prezesa Rady Ministrów z dnia 17 czerwca 2026 roku nowym sekretarzem stanu w MON z dniem 18 czerwca 2026 roku została Magdalena Sobkowiak-Czarnecka. Pozostała ona przez cały czas Pełnomocnikiem Rządu do spraw instrumentu SAFE.
Idź do oryginalnego materiału