Ślusarz wszedł do tunelu. Potem znalazł ukryty skarb

tech.wp.pl 1 tydzień temu
Rogelio Roxas, filipiński ślusarz i poszukiwacz skarbów, twierdził, iż w 1971 r. pod Baguio City na Filipinach wydobył złotego Buddę, diamenty i sztabki. Jak opisuje Popular Mechanics, znalezisko gwałtownie zainteresowało dyktatora Ferdinanda Marcosa, a spór o skarb przeniósł się później do sądu w USA.
Idź do oryginalnego materiału