Były oficer ABW: Byliśmy ślepi, jesteśmy ślepi. Dlaczego Polska nie łapie rosyjskich szpiegów
rp.pl 1 tydzień temu
Zdjęcie: Foto: ABW
„W Polsce mamy do czynienia z anomalią kontrwywiadowczą”. Dlaczego nie możemy namierzyć agentury w służbach specjalnych – wyjaśnia ppłk dr Marek Świerczek, były oficer ABW zajmujący się rosyjskimi służbami.
- Strona główna
- Rosja
- Były oficer ABW: Byliśmy ślepi, jesteśmy ślepi. Dlaczego Polska nie łapie rosyjskich szpiegów
Powiązane
Ujawnił romans Putina. Zmarł na Łotwie po zjedzeniu grzybów
11 godzin temu
Polecane
KSIĄŻKA Z SIEDMIU PAGÓRKÓW FIESOLSKICH
16 godzin temu







